Pogledaj jedan post
Old 07.12.2006., 09:34   #2
Split, 2006-09-11




OPĆINSKI SUD U SPLITU







PREDLAGATELJI: 1. Ime, prezime, adresa
2. Ime, prezime, adresa







SPORAZUMNI PRIJEDLOG ZA RAZVOD BRAKA



Prilog: 1. vjenčani list
2. rodni list



Predlagatelji su dana __________. sklopili brak u Zagrebu, brak upisan u matici vjenčanih matičnog područja Zagreb, Trnje, za godinu 2002., pod rednim brojem ________.
Dokaz: izvadak iz matice vjenčanih.

U braku predlagatelja rođena je kći ime i prezime, rođ. datum rođ. u mjesto rođ..

Dokaz: rodni list.

Između predlagatelja došlo je do trajnog poremećaja odnosa izazvanih bitnim neslaganjem naravi. Faktična bračna zajednica prestala je ____________________.
Predlagatelji su posljednje zajedničko prebivalište imali u Splitu, na adresi _______________.

Predlagateljica ime i prezime zaposlena je u firmi ___________________, kao ________________, s ukupnim mjesečnim primanjima u iznosu od _______________.
Predlagatelj ime i prezime zaposlen je u firmi ___________________, kao ________________, s ukupnim mjesečnim primanjima u iznosu od _______________.

Dokaz: saslušanje stranaka, po potrebi drugi dokazi.


Obzirom na gore izneseno predlaže se da Općinski sud u Splitu po provedenoj raspravi donese slijedeću:

P R E S U D U

1. Razvodi se brak stranaka sklopljen dana ____________. u Zagrebu, brak upisan u matici vjenčanih matičnog područja Zagreb, Trnje, za godinu 2002., pod rednim brojem _______.
2. Maloljetna kći stranaka ime i prezime, rođ. ___________03. u __________, povjerava se na odgoj i brigu majci ime i prezime
3. Način održavanja kontakata maloljetne ime i prezime i oca ime i prezime te visina uzdržavanja za maloljetnu kći stranaka prepušta se odluci suda.




________________
ime i prezime


________________
ime i prezime


eto to bi bio prvi korak, poslati zahtjev na općinski sud.... po novome su razvodi hitni postupci tako da možete očekivati poziv na prvu raspravu otprilike 30 do 45 dana od predanog zahtjeva.
na prvoj raspravi se utvrde činjenice i rješenjem uputi na centar...
mala napomena:
sutkinja je rekla u mom slučaju da ona šalje rješenje na centar, pa da će me pozvati sa centra... na izričito pitanje mi je odgovorila da ja ne trebam ništa slati...
prijeteljica koja mi je i ovu gore šprancu sastavila mi je objasnila da zahtjev centru za posredovanje moramo i mi poslati jer ako ne dobije centar zahtjev od supružnika u roku 15 dana od donesenog rješenja smatra se da su odustali od postupka i mora se ići iz početka...

Primjer zahtjeva centru mogu dodati popodne ako ste zainteresirani....
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom