Pogledaj jedan post
Old 29.12.2006., 11:44   #9
Quote:
nina69 kaže:
Planiram ici na operaciju nosa pa me zanimaju neki detalji...nadam se da cete mi moc pomoć
1. Dal boli i kolko se mora ostat u bolnici poslije operacije?
2. Kolko košta?
3. Koja je donja dobna granica za operciju?
ja ti mogu dati informaciju iz prve ruke je sam i ja bila napravit nosić prije skoro 3 mjeseca, i mogu ti reći ako to stvarno želiš odi jer ćeš biti zadovoljna.Ja sam imala samo malu korekciju pa se razlika gotovo i ne primjeti što mi je super, al nemogu to opisat kako se osjećam slobodnije...prije sam stalno izbjegavala kamere i fotografe jer mi se nije sviđao moj profil, a sada...sva sam ponosna i opuštena, zadovoljna, neopterećena...i išla bih opet...sve bih pretrpila, jer je ovo zadovoljstvo neopisivo...nekako ti poraste samopouzdanje, ohrabriš se i nekako ti sve krene na bolje..

1.U bolnici (privatno) sam bila samo 2 noći s obzirom da nisam iz zg, a ako ti jesi možeš odma nakon par sati poslje op ić doma na kućnu njegu. Sama operacija ti uopće ne boli apsolutno ništa, ništa ne osjetiš, samo zaspiš i probudiš se sa kalupom na nosu, Op.ti traje svega oko +/- 30 minuta, opet zavisi o složenosti,al se probudiš ja mislim nekoliko sati poslije...ja se uopće ne sjećam koliko sam bila pod narkozom (valjda se to tako kaže), jer kad se probudiš totalno budeš izgubljena, neznaš ni koliko je sati , koji mjesec je, koja godina. ja sam imala osjećaj ko da sam spavala mjesecima.
Kad sam došla sebi skužila sam da mi je op bila u 10, a oko 15 sam bila u sobi (kod njh) i gledala tv.
Što se tiče mučnina, nije ih uopće bilo, valjda to ovisi o osobi.

Kao što sam ti rekla boli nikakve nema, al moguće je da ćeš dobit podljeve ispod očiju koji izgledaju užasno,prestrašno imeni su potpuno nestali nakon 15 dana, poslije si samo malo natečena ali to je neprimjetno.

7 dana na nosu nosiš plastični kalup, a tampone iz nosa vadiš 2. dan, i to ti je najgori dio svega, ne boli ništa al je užasno neugodno, a nekim curama koje su samnom bile je to izazivalo mučninu, nisu mogle doć sebi...tako da te upozorim...sve ostalo ti je ok, jedino to malo potrpiš, al kad vidiš rezultat neće ti biti žao.

2.Cijena ti ovisi od doktora do doktora, al ja ću ti dat savjet...nemoj ić kod bilo koga il onog koji ti je najjeftiniji...može te izać skuplje ako ti krivo napravi pa da moraš ić na popravke. Ako već planiraš nemoj žalit dat više. Izaberi doktora koji ima puno iskustva. ja sam platila 1700 EUR...(op 1500+ 2 dana kod njih 200 Eur)

3. Što se tiče dobna granice mislim da je to 18

Sretno!!
Lajla is offline