Tema: Pripyat
Pogledaj jedan post
Old 22.11.2009., 11:53   #62
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ljudovi, sve što vas zanima možete naći preko wikipedije, da se ne sramotite svojim neznanjem. Nije ovo kritika, nemojte je uzet baš tako osobno. I meni se samom desilo desetak puta da sam izvalio gluposti, a samo je falilo da ukucam pojam o kojem se raspravljalo plus još riječ wiki i sve je bilo pet.

Dakle, Černobil nije veći od Pripyata. On je imao 14 000 stanovnika, a sada ih ima 3 000. Pripyat je imao 40 000 ili nešto više, neda mise stalno po wikipediji kopat. i da se ispravim, Černobil je udaljen 14,5km od nuklearke.
nema glupih pitanja, samo glupih odgovora covjek nije znao pa je pitao, so? ne kuzim zasto mene kvotas kad sam i ja covjeku rekla maltene isto sto i ti.
i ja ne bih wikipediju gurala kao onsovno stivo za ista, jer svi znamo kako se wikipedija uredjuje i osobno sam naletjela na masu gluposti sirokog spektra na istoj.

inace, da vas pitam, brine li ikogaq stanje sarkofaga? znate li pricu oko njega?

mene osobno najvise brine da bi od tezine mogao ruknut u zemlju, u podzemne vode..
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom