Pogledaj jedan post
Old 13.08.2016., 17:52   #386
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
drago mi je da mogu pomoći
ne znam zašto o silikonima ima puno više podataka i iskustava na internetu, pa i ovo je relativno česta operacija

operaciju je najbolje napravit na jesen tako da do idućeg ljeta već odradiš i korekcije ako je potrebno
ja sam bila na proljeće i isto je bilo ok
uzmi u obzir da ćeš preko mjesec dana morat nositi poseban grudnjak koji izgleda kao sportski top i lakše ga je sakrit zimskom odjećom nego laganom ljetnom

kad smršaviš sigurno će ti se smanjiti jedan broj, ali kako i sama kažeš neće biti lijepog oblika.
radila sam i smanjenje i podizanje ali nije mi to naplatio kao dvije operacije, nije zbrojio cijenu za jedno i drugo, nego manje
o cijeni i štop je sve uključeno u nju kod dr. Kinčla sam pisala u prethodnim postovima, da sad ne ponavljam. kako ostali računaju, to ne znam

strija ćeš se riješiti jer ti odreže dio kože, nemam više niti jednu a bilo ih je jako puno

još jedna stvar, kad sam pitala doktora da li će mi zauvijek ostat ovak lijepe i čvrste i podignute, rekao je da će se samo malo opustiti, jedva primjetno s godinama i da će zadržat oblik pod uvjetom da nosim grudnjak i da nemam velike nagle oscilacije u kilaži
zato bi bilo dobro da prvo reduciraš kile i to tako da paziš što jedeš ali i da jako puno vježbaš. nije dovoljno raditi samo kardio poput trčanja ili bicikla, moraš raditi i vježbe s utezima, sklekove, trbušnjake i ostale gadarije
a onda će ti se učvrstit i prsni i leđni mišići zbog čega ćeš se puno pravilnije držat i cice će ti ljepše stajati
za 30 kila ti treba minimum godina dana, nemoj ići na spartanske režime jer će se to sve brzo vratiti nazad. Nisi se ni udebljala u mjesec dana, pa ne možeš ni skinuti. iako si mlada, takve nagle promjene težine isto nisu zdrave.
Znam, udebljala sam se od 14. do 17. godine mislim.
Od 17. do 24. godine sam dobila možda 3-5 kila koje znaju ići gore-dolje.
Završila sam osnovnu sa 157cm i 57kg, sada imam 161cm i 80kg.
A za skinuti samo 5 kila meni treba oko 2mjeseca dijete i laganog vježbanja, tako da za 30 mora da će biti potrebna "vječnost", ali kad jednog dana prestanem biti ljenčina i uštedim dovoljno za operaciju, sigurna sam da će se isplatiti.
Ali već u osnovnoj školi, prije debljanja sam nosila B košarice, ako ne i C, a baš bih voljela imat B i moći nosit odjeću koju sada ne mogu
Npr. košulju koja neće imat onaj prostor između gumbiju čak i ako je najveća veličina, nego da visi na meni.
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom