Pogledaj jedan post
Old 08.05.2007., 21:44   #14
porod sam opisala na svom topicu... sad ću malo o bolnici, prvenstveno za tashi....

Ja sam ležala na novijem odjelu za babinjače, po 2 curke su u sobi, dijele kupaonicu sa još jednom sobom (2 ulaza u kupaonicu)...kad sam ušla mislila sam da sam došla u apartman, slušajući kako je u drugim bolnicama...i čisto je, tete čistačice svako jutro sve čiste i dezinficiraju, a na babinjačama je da prek dana iza sebe ostavljaju čisto i sve 5... Na ulazu u rađaonu sam dobila njihove neke plastične papuče, al poslije u sobi sam nosila svoje...Spavaćice smo svaki dan dobile čiste (osim 1.maja i nedjelje kad im valjda praona ne radi pa su nam rekli da možemo uzeti svoje ako imamo...) kućnu haljinu sam isto imala svoju... Kad mi je mali ležao pod lampama dopustili su mi da mu se izdajam i nosim mlijeko svaka tri sata, oni imaju izdajalice ali sam ja imala svoju i nisam bila ovisna o njihovima, jedino kaj su mi je oni sterilizirali jednom dnevno i morala sam se izdajat u njihove bočice gdje su oni stavili svoje dude.... Sa doktorima nisam imala previše kontakta pa nemrem reć kakav je koji, moja dokica i babica koja su me poradjale su bile ok, nemrem niš reć loše....

Evo Tashi, to je ukratko to, ako te još nešto zanima, pitaj, možda te zanima cijeli dnevni raspored i kako funkcionira rooming in?
mimma is offline  
Odgovori s citatom