Tema: Rav 4
Pogledaj jedan post
Old 10.03.2008., 08:37   #9
Jedan od auta u obitelji nam je RAV4.
Novi model, diesel, 177 KS, oprema executive.
Potrosnja je tu negdi oko 9,5 litara.
Sto se voznih osobina tice, uzevsi njegov oblik i rezultirajuci cw kao i tezinu koja nije bas mala auto dobro gura. Na autoputu ce povuci do 200 km/h bez problema. Jedino mu je ovjes malo krut.

Prema nazad je dosta nepregledan pri parkiranju pa bih preporucio bar one senzore za parkiranje (mi imamo kameru koja pokazuje sliku na velikoj navigaciji- zlata vrijedi).

Zadnje sjedalo (klupa) se moze pomicati 16 cm naprijed i nazad, uz pomoc 2 polugice sjedala se u 10 sekundi mogu preklopiti i tako se dobija veci prostor prema prtljazniku. Ne znam kome je to vazno ali pri tome je cijela povrsina ravna.

Auto se serijski dobija sa mp3 radiom koji je solidan. 4x4 pogon se moze ukljuciti do 40 km/h, a ostatak odradjuje elektronika. Autic nije namijenjen za neki off road (to mu nije ni bit) ali ce po snijegu dosta dobro ici. Ja sam prosao Austriju na mjestu gdje je vecina drugih auta morala stati i stavljati lance.

Sve u svemu ako zelis auto koji nudi puno kombinacija, malo sigurniju prohodnost po losem vremenu onda s RAV4 ne mozes pogrijesiti. Ako imas jos pitanja- tu sam.
Icemen is offline  
Odgovori s citatom