Tema: The Voice
Pogledaj jedan post
Old 17.04.2013., 13:15   #461
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post

I malo je izgubljena bila kod odabira, tj. kod pritiskanja gumba na blind audicijama. Ne znam jel se meni pričinjava ali jako puno puta kada Adam stisne gumb, evo i nje i stišće. Kao da ne zna što želi.

Christina je u tim odabirima bila sasvim svoja i točno je znala što traži, kakvog pjevača želi i može nečemu naučiti.
hmm,ja se baš ne bih s time složila , često puta je Shaki jedina odabrala nekog izvodjaca u blind auditions , dok je bilo slučajeva kada su i Adam,Blake i Usher pritisnuli gumb ,a ona jedina nije jer je na samom početku rekla da traži jedinstvene i posebne glasove istina je da je nisu mnogo birali u blind jer nikad nije ''molila'' nekoga da dodje u njen tim , kao Usher ( npr. oh baby , you so sweet , do you want this magic last foreva' , than join to team Usher baby , yeah man itd.) nekako mi je tim svojim swag forama Usher mamio mlade pjevačice,dok je Shak bila jednostavna Adam ima jake izvodjace i mnogo su ga birali jer je vec dugo u show-u i ima iskustva :P Blake-a su najviše birali country izvodjaci i nekako mi se čini da on ima slabiji team
kefi is offline  
Odgovori s citatom