Pogledaj jedan post
Old 23.01.2010., 19:02   #10
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
Ja ti imam taj SDI u škodi. Motor je odlican, troši ko upaljac,ako nikad ga nisam uspio naterati preko 5,8 L/100km mješovite vožnje.

Potrošnja starom cestom Popovača - Sisak - Žažina - Zagreb ispod 4 litre ako se voziš 60 - 80 u petoj. Jedino što ti je minus je to kaj je taj motor slab odnosno ako se misliš ganjan nula bodova. To je za penzionersku vožnju, motor ujednaceno vuce iz niskih okretaja tako da ga možeš šaltati na 2000 okretaja u normalnoj vožni do maksimalno 2500 okretaja kad ti treba. I naravno poznata tehnologija DAS AUTA vrlo kvalitetno. Motor na -15°C pali ko grom i bez grijaca.

Sad ima 109 000 km i troši mi 3dcl ulja na 10 tkm(od servisa do servisa) kaj je kita labudova. I samo da napomenem da tih tri deci troši od prvog dana.

Zakljucak:
Ako je auto dobar i još za pristojnu cijenu a mislis se lagano voziti kupuj bez puno matematike.
Hvala na informacijama, pa auto sad ima 112356 km (stvarni kilometri provjereno), nadam se da neće biti problema.... ljudi zahvaljujem se na informacijama... , a ako ima tko još kaj za reći neka slobodno napiše....
Gromce is offline  
Odgovori s citatom