Pogledaj jedan post
Old 16.11.2011., 00:07   #2576
evo zavrsilo se uzeli su nas 6-2 posteno kao da smo igrali rukomet a ne nogomet.

Iva moja draga hvala ti na receptu sto si mi ga ponovila i ako ja mislim da imam negde zapisan ali evo i ovu stranicu cu zapamtiti za svaki slucaj.Ljines ja sam primala anti tetanus i znam da sam morala primiti u tri puta a treci tek primila nakon 10 godina ali ne znam da li je to to.

Generacijo moja hvala ti na esejcicu jer inace danas osim tebe i Ljines ne bi ja imala sta za procitati a vasi postovi su inace posebni za citati, da mi ne zamjere ostali i oni se sigurno slazu sa mnom.

A sto nam ovo nema nasih djevojcica Lune, Leeloo, Sudoku, i Renchi nam se rjedje javlja, Belle, Sanje 29, a posebno me brine sto nam se nasa Idakrizanu (Viktoria) nije javila vec par sedmica, djevojcice drage i koje nisam pomenula javnite se bar na kratko samo da znamo da ste dobro.

Betilli i Sarajka puse za vase Andjele i vas naravno i pisite nam u kojoj su fazi sada.


a sada mile moje zelim vam mirnu i laku noc posto sam malo nervozna zbog utakmice a i imam i sekanu na konaku pa se odoh s njom jos malo popricati, a vas ljubim i grlim ma kakvim pandinim moj je jaci od toga.
Ziza Kovacevic is offline