Pogledaj jedan post
Old 20.03.2009., 20:21   #46
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Evo vako...http://www.vitalner.si/vitalner/inde...&id=1&Itemid=1

To ti je jedna spravica koja se masovno prodavala za vrime bivše Yuge, i sada se ima za pronači po dučanima. Kao mali disk na kojeg staneš i vrtiš se livo desno.
Takozvani Vitalner.

Dala sam ti ovaj link jer ne znam kako da ti to objasnim ovako...
Poanta je da se može tako vježbat i bez te sprave. Triba ti samo skliska površina kao ploćice ili parket.
I na noge klompe, bičve, papuče, nešto što je sklisko.

Zauzmeš položaj kao na slici s linka i vrtiš se livo-desno koliko god možeš.
Ruke u visini ramena, kolina blago savinuta.
Noge su skupljene, a ruke i kolina se vrte u suprotnim pravcima. Znači ruke (kao na slici) desno, kolina livo.

Svaki dan po 5 minuta (šta ako uspiješ u komadu faca si jer se nevjerovatno brzo umoriš) i za misec dana imaš 10 cm manje u struku.
Moj did je to svojedobno radia, uspia je u misec dana skinit 10 cm ne sala, nego onog staračkog celulita koji kao 'nema šanse' da se skine.

Predobra vježba, a gotovo nitko ne zna za to. Čudi me kako....
jao probala ja ovo sinoć malo pred telkom nakon porcije trčanja, izdržala sam možda minutu! u svakom slučaju ću nastavit s ovim, mislim da bi moglo djelovati. a što se tiče toga da bi se eventualno struk mogao RAŠIRITI, mislim da ne... ali trebalo bi možda nabaciti još poneku vježbu da se sve ravnomjerno vježba, ne znam... neka netko tko je upućeniji preporuči!
RabidXPanic is offline