Pogledaj jedan post
Old 28.07.2010., 12:17   #16
Dragi moj g. moderatore,

ja, lično, ne shvatam potrebu, ni vas ni, vaših kolega, da po definiciji budete antiprotivni. Drugo, trebalo bi da se odlučite, ili ćete da budete moderator ili običan forumaš. Jednostavno, jako je komotno i nije baš fer da se upuštate u rasprave sa forumašima, a kad nemate gde, pribegavate brisanju postova i deljenju raznoraznih opomena.

Dalje, ne možete da znate ko je ko ovde. Ja mogu da vam napišem da sam lekar, i? Kako ćete da dokažete da nisam? Moja reč protiv vaše. Pa čak i da jesam lekar, šta bi to trebalo da znači? Da sam iznad drugih? Pametniji? Bolji čovek? Meni lično nije dovoljno da neko na internetu izjavi da je lekar i da ja zbog toga padnem u nesvest od uzbuđenja. Na kraju krajeva, nemam strahopoštovanje prema lekarima iz jednostavnog razloga što su pola mog porodičnog stabla ovi ili oni lekari.
Ako me razumete, sa velikom ogradom čitam ono što je neko ko je je izjavio da je lekar i ko nastupa skriven iza nicka, napisao. Lekar je bio i Mengele. Lekar je i majmun koga su nedavno uhapsili kod nas u Beogradu, jer nije hteo da operiše tumor detetu dok ne dobije 500 evra. Lekari su i ovi sa onkologije koji su nedavno pohapšeni, jer su muljali sa terapijama za ove teške bolesnike.
Još jednom, to što je neko lekar, ne znači da je Bog.

Tačno je da sam jednog forumaša nazvao kako sam ga nazvao, ali ja i dalje mislim to što sam rekao. Čovek jeste nepismen, vidi se iz svakog njegovog posta koji je uvek pun gramatičkih i ostalih jezičkih grešaka. Naravno da se ne bih okrenuo da je to neko drugi pisao (ovo je net i sve je dozvoljeno), ali pomenuti forumaš mi posebno ide na živce (i ne samo meni).

Što se tiče CCSVI-a, vaše je pravo (kao i ostalih) da veruju u to ili ne, da budu skeptici ili oduševljeni...,ali dokle mislite da nas ubeđujete u vas stav. Ako baš želite raspravu po pitanju ove metode, onda nije dovoljno da kažete ja sam skeptik ili ja ne verujem. Obrazložite svoj stav. Dajte razloge zašto imate takvo mišljenje. Svako od nas koji veruju da ovo može nekome da pomogne u prilog navodi stavove Zambonija, Živadinova, Milića, Simke... A koji umovi stoje iza vas? Dajte mi izjave veličina kao što su pomenuti gde mogu da pročitam jasno i glasno da je metoda opasna (i što), da je besmislena, glupa...

Što se tiče reklame, ne shvatam što ste se uhvatili za to. Zar stvarno mislite da je nekom od njih potrebna reklama? I to još od mene? U Nišu čeka na intervenciju između 500 i 1000 pacijenata. Među njima ima više od sto građana Hrvatske. I, jel i dalje mislite da im je potrebna reklama? A intervencija je za građane Srbije besplatna (troškove snosi osiguranje). Besplatna je za još neke građane drugih država. Besplatna je i za građane Hrvatske ukoliko hrvatsko zdravstveno osiguranje pristane da snosi troškove svog osiguranika. Da li će ono pristati, ne znam, ali znam da je moje zdravstveno osiguranje pristalo. Dakle, reklama. Čija, koga?

Ja u Hrvatskoj imam priličan broj prijatelja. I nemam problem da Hrvati, Bosanci ili bilo ko pomoć nađe ovde. Nemam problem, i nisam ga nikada ni imao. Ako ga neko ima, žao mi je, taj neko će morati da živi sa svojim problemom.

Mogao bih još dosta toga da vam napišem, ali, jednostavno mi se ne da da ponavljam, već davno ispisane stvari.
ESC is offline