Pogledaj jedan post
Old 16.12.2011., 13:13   #64
Quote:
gugi23 kaže: Pogledaj post
ovakvo klađenje po meni nema smisla...pa to su osnove matematike,ti ulažeš 5000 kn da bi zaradio 2500!!!..ovo spada pod posebnu kategoriju rizičnog poslovanja,uz to još su tu 2 para,pa ja da mogu birat rađe bi spušio 5000 kn na koeficijentu 2,00 nego na 1,2 ili 1,5 jer po mome iskustvu takvi koeficijent konstantno padaju, ali bi barem onda zaradio duplo, jer po mome razmišljanu kladit se na ovakve velike cifre za taku malenu zaradu nema smisla, ja bi rađe uzeo tri singla sa koeficijentima između 1,80-2,20 po 1000 kn nego ovo. I još uz to se kladit na sportske događaje koji imaju 3 moguća ishoda je po meni kriminalno!!!!
svatko ima svoj sistem. nemoj odmah pljuvati. razmisli malo. ako odbijemo mp trosak 5% ostaje dobitak od 37%. zarada od 37% je sve samo ne mala.
ja igram singlove. ne volim dva para na tiketu, pogotovo ne dva s tako malim koef.
dakle, moje misljenje je da to sto je on odigrao nije value zbog rizicnosti tih parova koje je odabrao, ali koef 1.4, 1.5 nisu neisplativi za igrati. ako uplatis 10 kila kuna na 1.4 znas koja je tu zarada!
supermariobet is offline  
Odgovori s citatom