Pogledaj jedan post
Old 16.12.2011., 13:30   #69
Quote:
Zbunjoza007 kaže: Pogledaj post
Sto se tice ove oklade za 5K, veliki faktor je velicina banke. Ukoliko je banka razmjerna ulogu, onda je po meni bet sasvim ok. Price o tri moguca ishoda, vjerojatnostima, matematici i slicno su bzvz u ovom slucaju jer se tu radi o dva izrazita favorita i po meni, ako cemo vec matematicki, prolaznost ovog listica je ( sad budem bubnul ) tipa 85%. E sad, ako je covjek procijenio da mu je to dobar omjer za ovakav ulog i shodni dobitak, onda sve 5.
bez obzira bio neko favorit ili ne u nogometu su tri moguča ishoda ako se ne kladiš sa dvoznakom, znači šanse su ti 33,33% za pobijedu, 33,33 za nerješeno, 33,33 za poraz, e sad vjerojatnost je vrlo malena da če koln dobiti, ali je znatno veča da če izvuč nerješeno.
Pa više se isplati singlirat i duplirat over under poena,ili hendikepe u tenisu ili vaterpolu ili rukometu gdje su ti šanse za pogodit doslovno 50/50 a koeficijenti nikad nisu manji od 1,60 i nemaš x ili opčenito oklade u kojima imaš samo 2 ishoda.
bez obzira imao ja banku od 1000 ili 10000 ili 100000, takav ulog na dva para sa 3 moguča ishoda apsoluto nema smisla,osobito ako ti je dobitak tako malen. To je više hazardno kockanje nego pametno klađenje.
gugi23 is offline  
Odgovori s citatom