Pogledaj jedan post
Old 28.12.2011., 00:24   #43
Quote:
more_jadransko kaže: Pogledaj post
Nije bezveze tipkanje Možemo probati, nemam ništa protiv ali dijelim tomijevo mišljenje da bi i dalje bilo ignoriranja.




Evo i konkretan razlog zašto tako mislim.. tema od subote gdje je na prvom postu ubačen link na post o radnim vremenima poslovnica za blagdane.. upravo na toj temi, na prvoj stranici, 24 post ide pitanje do kada rade poslovnice lutrije. I što reći
Dobro nekima je namišteno 20 postova po stranici pa možda ni vidija

U svakom slučaju to je napredak baren je samo 1 osoba pitala iako to i nema baš prevelike veze sa ovim što ja pričam jer jedno normalno pitanje je najmanji problem baren ne povlači cilu bespotrebnu raspravu i svađu za sobon te ne narušava preglednost dnevne teme iako malo digne tlak vama moderatorima jer ste to sto put napomenili

Zato bi ja stavija samo linkove i pravila u top teme ali to je sad već druga krajnost.

Uglavnom ja mislim da bi se ovo tribalo makar probati jer s tin nemamo što izgubiti i također bi naglasija zadnji dio iz ovog posta

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...0&postcount=67
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline