Tema: Švedska
Pogledaj jedan post
Old 11.08.2011., 01:19   #13
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
super detlic ajd bogati ne seri
ccc kakvo huligansko izrazavanje i hajd ubedi ljude da nisi huligan

huliganu ja sam par puta bio u ovom...

http://www.hotelformule1.com/gb/hote...mo/index.shtml

moze tu stati 3 osobe za cenu po sobi od 400-500:-..cene variraju u zavisnosti kad se dolazi...mozes ih videti prilikom bukiranja koje su cene i dal je slobodno
ima u sobi jedan dupli krevet i jedan singl na sprat,tv i wc i tus su u hodniku

ako dolazis u periodu od 19.8-26.8 onda bolje da uzmes bilo sta sto mozes naci jel tada je Malmo festival i uglavnom su dosta prenocista bukirana

a ako dodjes u tom periodu mocices se provoditi jel je live muzika na sceni i dobro jesti na tom festivalu posto ima masa internacionalnih satora sa zanimljivom hranom...sve je inace u centru grada
ja sam uglavnom bio tamo kad je festival tako da neznam gde izlaziti kad nije festival i ostalo nit za prevoz jel koristim kola
jednom sam ubio vreme s nekim brodicem koji vozi neku turu po nekim kanalima i recicom kroz malmo...nacices te ture pored glavne zeleznicke stanice i ima neki ogroman park gde mozes setati i glumiti ljubav prema prirodi
mislim da je bolje da odmah kupis krune nego da kupujes eure pa onda opet da menjas za krune,,,zasto bi menjao dva puta...euro inace nije neka jaka valuta u svedskoj trenutno....meni se inace vise isplati da menjam krune na balkanu nego da kupujem eure pa da ih onda menjam na balkanu pa bi valjda trebalo biti i obratno bolje
superpera is offline  
Odgovori s citatom