Pogledaj jedan post
Old 21.11.2007., 17:52   #13
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Vjerujem da ideali trebaju postojati i da od njih ne treba odustati zbog loših iskustava.
Naravno, to nitko ne osporava.

Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
To što je nešto na balkanu uobičajeno i općeprihvaćeno ne znači da je ispravno i da treba pravdati.
Ako je netko završio školu u kojoj je naučio voditi poslovanje, raditi obračune i sl. onda ima PRAVO to i raditi. I ja sam uvjeren da postoje i u hrvatskoj firme koje poštuju tajnicu kao osobu, odnose se prema njoj profesionalno te cijene njena znanja i vještine.
Naravno. Znaš što se još više cijeni? Dobra volja i trud u takvim firmama. I radnika koji se ne ponaša kao mila gera kad se od njega zahtijeva nešto što je ispod njegovog nivoa. Mrzim takve ljude, majke mi.


Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Uostalom 2500kn je sramotna plaća za bilo kojeg čovjeka koji nešto radi u Hrvatskoj jer ne pokriva osnovne životne potrebe.
Jest, to je apsolutno točno. I na to ne trebaš pristati, što znači da nećeš tamo raditi, nego ćeš tražiti dalje. Osim ako si u katastrofalnoj situaciji i nemaš drugog izbora, ali i tada ćeš vjerojatno paralelno tražiti nešto bolje.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom