Pogledaj jedan post
Old 19.12.2004., 19:46   #13
Re: Nlp

Quote:
Ludi Dijamant kaže:
vako...dali netko zna nešto o NLP-u(neuro-lingvističko programiranje)? kolko je primjenjiv u praksi,tj. dali radi? saznao sam o tome slučajno,preko neke stranice,skinuo par knjiga s neta,proučio i čini mi se jako zanimljivo! ukratko,osnovna premisa nlp-a je da su proučavali u komunikaciji uspješne ljude,način na koji se izražavaju,intonaciju glasa,bodi lengviđ,pokrete očiju kad govore(znate ono-kad čovjek gleda gore desno-laže) i da su uočili patterns! i navodno te patterns može naučiti svaki čovjek i pomoću njih postaje jednako uspješan u komunikaciji ili u bilo kojoj drugoj aktivnosti koju želi! mislim,blago rečeno-nevjerovatno! u hrvatskoj sam našao dva tečaja nlp-a jedan dođe 7.500 kn (za dva aktivna tjedna!!!) a drugi 11.000 kn kroz 9 mjeseci!!! ono-žešće cijene! kopka me zašto su im cijene tolke i dali je nešto takvo uopće moguće! dakle,ko nešto zna nek se nesrami reć...
Zvarsila za NLP Prakticara.
OPrimjenjiv u praksi i djeluje. Samo sto moras radit na sebi svakodnevno i primjenjivat metode. Kod mene je fakat funkcionirao jedno vrijeme, al sad sam se malo uljenila.
Uglavnom, milsm o NLP-ju samo najbolje.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom