Pogledaj jedan post
Old 04.01.2013., 15:40   #6
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post

Zanimaju me stavovi ljudi koji nisu kršćani i ne žive po kršćanskim dogmama. Ima li za vas u tim svjetonazorima ikakve istine i vrijednosti, osim onih isključivo vezanih za Boga?
Bilo kakvo suzbijanje vlastite seksualnosti i ne prakticiranja iste radi bilo kakvih drustvenih uvjerenja i normi protivi se ljuskoj psihofizickoj prirodi. I tocka.
To nije moje misljenje, to nije svjetonazor, to nije za raspravu. To je empirijski dokazana znanstvena cinjenica!

Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Biste li vi, iz bilo kojeg razloga osim kršćanskog, čekali do braka, i zašto?
Moram priznati da i mene izuzetno zanima racionalno objasnjenje ljudi koji ce na ovo pitanje dati potvrdan odgovor...

Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Smatrate li da vrijednost seksa gubi na jačini ako ga previše "rasipamo"?
Hmmmm, ovo je i tocno i netocno.
Naime, prakticiranje istog pridonjet ce vecem poznavanju partnera i sebe, o njihovim preferencijama...ucit ce jedno o drugome i s vremenom razvijati sve vecu kvalitetu i razumijevanje.
S druge pak strane, nerijetko se dogodi da seksualni odnos ude u svojevrsnu kolotecinu i rutinsku stvar. To se dogodi kada par ima svoj vlastiti prostor i seksaju se svakodnevno. U tom slucaju je dobro koji puta malo stati sa kvantitetom samog seksa te pojacati razgovor i insinuacije o istom kao i iscekivanje samog cina...

Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Može li apstinencija u svrhu ljubavi zaista učiniti od spolnog odnosa vrlo snažnu vezu i predanje?
Itekako!
Jedna rijec: tantra

No, ta teza stoji kada su partneri u potpunom dodiru sa vlastitom seksualnoscu, kao i sa partnerovom (+razumijevanje, povjerenje i vrlo veliki rad na sebi i sa partnerom )!
A teza: ja nemam pojma o seksu i tabu mi je tema, tebi takoder...idemo se suzdrzavati do braka i graditi odnos pa ce nam onda seks biti super - je jedan veliki FAIL!


Eeeeeee, da sam isao za seksologa...
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom