Tema: RTG snimanje
Pogledaj jedan post
Old 15.04.2010., 09:05   #5
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post
Gdje u Zgb odvesti psa na snimanje kukova i laktova?
Moja retriverica već neko vrijeme šepa na prednju desnu nogu, naš vet kaže da je panastitis i daje joj vitraminske injekcije te preporuča mirovanje, ali situacija se koliko vidim ne popravlja. Željela bih otići negdje gdje će kvalitetno napraviti i očitati RTG, strah me da nije nešto ozbiljnije - displazija .
Pas nije uzgojni, niti mi treba upis u rodovnicu tako da ne mora biti nužno slikanje na Veterinarskom.
Prijedlozi? I okvirna cijena...
Hvala
Evo, baš jučer je sin bio na rengenu sa našim bullmastifom i to u Heinzelovoj vet.stanici (po preporuci našeg veterinara). Prije je nazvao, dogovorio vrijeme dolaska i to je to. Cijena za velikog psa 130,00 kn (cijene su im po veličini psa). Odmah je dobio snimku i danas ide u Zvonimirovu 72 (zaboravila sam naziv veterinara) jer je tamo navodno (preporuka prijatelja) super veterinar koji radi operacije kakva je njemu nagoviještena. Naime, nisam napisala da se radi o koljenu stražnje šape, duže šepa, liječili smo sa vitaminskim injekcijama jer je naš vet. prvo mislio da se radi o mišiću ili ligamentu, no ipak je to trajalo malo pre-dugo (oko 2 mjeseca), pa nas je ipak uputio dalje.
Ovi u veterinarskoj ambulanti u Heinzelovoj su super, jako su ljubazni. Pitali su sina da li je pas dobar da ga nemoraju vezati, (a je - izuzetno dobar, miran i poslušan), pa ga nisu vezali. Sinu su dali onu pregaču i bio je pored psa kad su ga snimali.
Moja preporuka, ne čekati i otići čim prije na to snimanje da se vidi što je.
maria2 is offline  
Odgovori s citatom