Pogledaj jedan post
Old 06.01.2008., 14:47   #9
Imam dva stambena kredita u PBZ-u, imam iskustva u prebijanju stambenih kredita --- nepovoljniji st. kredit sam prebijao novijim, povoljnijim st. kreditom.

Oprez:
Na stranicama PBZ se mogu naći znatno povoljniji krediti od onih koji vam preporuča Osobni bankar.
Morate se naoružati strpljenjem i znanjem da bi Osobnom bankaru vi mogli objasniti kakav kredit vi želite.

U jednom takvom slučaju sam morao sam sjesti za komp Osobnog bankara i na službenim stranicama PBZ naći kreditnu liniju koja mi je zanimljiva, tek me je tada shvatila za ozbiljno.

S obzirom da je to bio kredit na akciji, baš i nisu imali pojma o njemu, i naravno stvar se zakomplicirala na relaciji PBZ-Croatia osiguranje.

Ja sam se počeo prijetiti novinarima, pitanjem tko će mi vratiti kaparu za stan, (6000€), jer se dogovoreni rok za isplatu sredstava prodavatelju opasno približio...

Da bi riješili moj kredit susreli su se član uprave CO i direktor kreditnog odjela PBZ i moja malenkost.

Pronašli su neki model, PBZ i CO su mi se ispričali, oprostila mi je PBZ interkalarnu kamatu i za 3 dana mi je lova sjela na tekući prodavatelja stana.

Imam ja još ovakvih slučajeva, uglavnom, moj glas preko telefona još uvijek pamte u kreditnom odjelu PBZ.

DA, sad sam se sjetio, taj kredit se trebao otplaćivati putem trajnog naloga sa mog tekućeg... prvih 3 mjeseca nije bilo skidanja love... kad sam na internetu išao provjeravati što mi se dešava sa kreditom, pisalo je
Kredit otplaćen, kamate -- 00,00kn , glavnica -- 00,00kn.

Ispravak toga je druga priča...

Dakle: posavjetujte se sa više Osobnih bankara iste banke ali u različitim poslovnicama, naoružajte se informacijama i ono standardno -- strpljenjem!

Zadnje uređivanje domar : 06.01.2008. at 14:53. Reason: uklanjanje greškica
domar is offline  
Odgovori s citatom