Pogledaj jedan post
Old 07.03.2007., 03:03   #11
Quote:
Marguerite kaže: Pogledaj post
A, dakle, na istima smo. Doza (ovih dana) varira izmedju 21 i 30 mg. Al' je to jos i sjajno u odnosu na ranije.
E sad, caka je u tome da kad pređeš tu dozu od dvadesetak mg, bromazepam počne izazivati kontraefekt i baca u depresiju, a ti ni ne shvatiš da se lijek okrenuo protiv tebe. Zbog toga jedeš još više bromazepama i stvara se magični krug.

I koji to doktor ti je prepisao benzodijazepine za depresiju? Sigurno neki pametnjaković opće prakse jelda?

Da sam na tvom mjestu, otišao bi psihijatru i reko bi mu da si se navukla na lexaurin (zbog depresije) i da nemaš snage da se skineš s toga. Tebi prvenstveno treba antidepresiv a ne benzodijazepin koji se koristi samo za kratkotrajno -po potrebi- simptomatsko liječenje. Ima raznih antidepresiva sa kojima ne treba stalno povećavati dozu (za razliku od benzodijazepina), samo treba probati i vidjet koji i kolika doza ti paše. Ja sam crkavao od sulpirida, ali maprotilin mi je dobro sjeo (iako mi se u početku JAKO spavalo od njega).

Quote:
Marguerite kaže: Pogledaj post
Umjesto uzor da mi budes. (to progovara ogorcenost na normabel, jer na mene djeluje umrtvljujuce i to je to...
Znam đubre sam... al jel'da da lexaurin ima nekak fini okus kad ga cuclaš? Kemijski al prilično neloše.

p.s. Danas sam trebo otić na pregled kod doktora i po nove ljekove al sam zaspo Sad opet tjedan dana niš grrrrr.
Giko is offline  
Odgovori s citatom