Pogledaj jedan post
Old 22.02.2012., 20:57   #328
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ako ijedno od njegove djece jest Targ, Tywin to nije znao.

Ne kužim ovo s Brienne što si napisao - za Sama stoji, Lord Tarly se odrekao svoga sina i poslao ga u Noćnu Stražu...ali koliko se ja sjećam, lord Selwyn Tarth je sam poslao i dozvolio Brienne da se pridruži Renlyjevoj vojsci...on je sam dozvolio "netradicionalni odgoj" svoje kćeri te ju nije spriječavao u tome da postane vitez. Kroz Briennina poglavlja se može lijepo vidjeti njena privrženost ocu, sjeća ga se na lijep način i želi ga ponovo vidjeti. Nigdje ne piše da je on otjerao od kuće ili da je mrzio na bilo koji način.

meni jedino nije jasno zašto Selwyn šalje Brienne Renlyju a ne ide sam...mislim, ima 54 godine, nije to toliko puno da ne može sam u bitku. Žao mi je što Martin nije više napisao o njemu i Večernjim dvorima, valjda bude.
Možda si zaboravio onaj dio kada ju je prvo probao oženit par puta. To baš ne podpada pod podržava njene želje da bude ratnica. Tek kada je to propalo nema kaj drugo s njom nego da je pusti da zagine negdje i možda nešto časti donese njegovoj kući. Ne sjećam jel Brianne ima nekaj braće.

Pa nije niti Tywin potjerao i razbaštinio Tyriona ali je jasno da nije sretan da ima patuljka. A krupna žena koja zna s mačem mahati je mnogo prihvatljivija stvar nego patuljak, a njen otac kao manje važan lord je vjerojatno manje osjetljiv da čast i ime kuće budu neukaljani.

Opet Tarly koja je velika kuća ima Lorda koji isto brije slično kao Tywin. Kladio bi se da je Tyrion bio prvi sin da bi ga se Tywin riješio.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom