Tema: Alkoholizam
Pogledaj jedan post
Old 20.06.2003., 19:09   #3
Iz licnog iskustva, mogu kazati da sve moze" ZAVRSITI DOBRO"
Ja sam poceo piti od 15 na vece oko 17-18 bio sam Alkoholicar.
Jadna supruga je znala da pijem ali ne da sam alkoholicar.
Sa malim djetetom i sa menom na terenu ,bilo joj je veoma tesko ,na koncu mi je kazala da tako ne mozemo zivjeti.
Ja sam se opijao po dva-tri puta dnevno.

Najveci problem je bilo drustvo kao i kada sam poceo piti nisam mogao prestati dok ne povratim i onda opet ponovo.....zivotinja.

Ja sam napustio Zagreb otisao u Austriju i trebalo mi je svojevoljno 3 godine da cisto prekinem piti.

Ponovo sam poceo novi zivot ,sa mojom dragom strpljivom suprugom u Australiji od strane prijatelja i nikada vise ne pijem.

Jednom sam na Bozicnom Party nakon 10 godina prekida popio u kratko vrijeme 3 litre Vermoutha, sta dokazuje da je veoma tesko ,ali to je bilo vise natjerano na mene od "ZAJE da nisam muskarac da ne mogu piti!!!!!!

Sve je na osobi ,mogucnosti su ako je osoba pametna i uvida sta radi samom sebi i familiji da ce moci savladati ,NETKO IMA SOCIJAL PROBLEM SA DRUSTVOM.

Ima stvarno jako mnogo clanaka......ali je do osobe i familije za bolju buducnost.
sretno,
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom