Pogledaj jedan post
Old 30.08.2011., 21:25   #2186
tablete sam prestala pit 9,7, znači prije 2 miseca. kolino mi je pinku otečeno, kroz jutro osjetim malo ukočenost u kolinu i skočnom zglobu koja prođe nakon 3 min... ovaj vikend sam bila u Ninu, mazala se blatom pa mi je ukočenost skočnog zgloba nestala, malo me još kolino muči ali ne toliko strašno da bi počela pit medrol na kojem sam bila.imam mogučnost otić samo vikendomjer opet radim. da sam ostala duže vjerojatno bi mi i kolino prošlo...
izgubila sam vodu oko struka, linija mi dolazi sebi... jako pazim na prehranu- uglavnom sam navoću i povrću- i mislim da mi to pomaže jer mi je ujedno i manje opterećenje na zglobove. probava mi je proradula... mislim da je istina da se simptomi medrola izgube brzo nakon pijenja...a pijem kontinuirano 3 godine
kad dođe do fizičkog napora skoči mi fibra... al kod mene je nekako uobičajeno da šta mi se god dogodi od simptoma RA tipa bolovi ili fibra i umor- trebam samo priležat i sutra sve to nestane...

tila sam samo javit da ne pijem ništa i da mi je dobro. da li je neko prolazio ovu fazu kad je mogao odbaciti tablete i funkcionirazi normalno. malo sam zabrinuta jer ne znam koliko će trajati...

gotovo mi čudno da me ne boli
goruščica is offline  
Odgovori s citatom