Pogledaj jedan post
Old 03.06.2003., 16:55   #9
Quote:
Pink Lemon kaže:
mogao si me samo uputit na svoj donji topik o apartamu ako smatras da je to rjesenje mog problema, nisi morao cijeli traktat ponovit.
Sorry! Zelio sam dodati jos neke stvarni koje nisam napisao u onom topicu.

Quote:
al nekako mi se cini da nije jer ne koristim nista od proizvoda koje si naveo, osim ponekad neku zvaku.
Super! Jedino, imaj na umu da aspartam nije samo u onim proizvodima koje sam naveo, vec u vecini dijetetskih proizvoda: Cedevita Light, dijetetskim picima (ne moraju biti gazirana), Vindijinim dijetetskim jogurtima... Prakticki u svemu na cemu pise "bez secera" ili "dijetetsko" (osim u obicnoj Cedeviti koja je dijetetska, ali ipak sadrzava secer). Cak ga ima i u onim tabletama (ili sto je to vec) protiv simptoma gripe MaxFlu! Pazljivo pogledaj sastav! Naime, u SAD-u proizvodi koji sadrze secer ne smiju sadrzavati umjetne zasladjivace - ne znam da li je tako kod nas, a i pitanje je da li uopce kod nas stavljaju oznake na sve proizvode. Najlakse provjerit: stavi dvije-tri zlice secera u usta, promuckaj i progutaj, a zatim konzumiraj sumnjivi proizvod - ako je sladak, sadrzava umjetne zasladjivace.

Quote:
ispit sam jutros pala, pa sad koji tjedan nema ni stresa. vidjet cemo hoce li se sta popravit!

Steta... Nadam se da hoce.
MaxB is offline  
Odgovori s citatom