Pogledaj jedan post
Old 01.10.2013., 12:04   #5987
Gulsum- eh,Gulsum,u početku je rekla da će se boriti za brak,sama je rekla Ferihi ''ne voli me,ali mozda ce me zavoljeti'',meni je to bilo ok,ako je već usla u brak ima se pravo boriti za priliku. Ali kako??? Prvo je kuhala,bla,bla,to je ona,to je Gulsum,ako ju tako ne moze zavoljeti,ne moze nikako. E onda pada pod utjecaj Seher i sve sto je uradila sama ne bi. Ali,opet,zar je moguće da je ono sebi dozvolila? Vratila je Koraya na silu kući,vidjeli smo kako,Seher je to izvela,ali ovdje se Seherica s kosom bas zeznula. Koray je Gulsum upoznao kao simpatičnu djevojku s kojom je mogao razgovarati,takva je trebala biti,opet ne znam da bi ju Koray zavolio s obzirom da Hande voli od djetinjstva,ali nakon ovoga je sigurno neće zavoljeti.

Đansu- dobru je ona količinu otrova stavila,a Feriha joj još hvali jelo. Zar je moguće da nisu nista osjetili? Ali,eto..

Aysun i Unal- s jedne strane ih razumijem,nemaju najbolju sliku o Ferihi,ali iz njih izvire bijes,posebno kod Aysun. Nekako mislim da nisu samo u pitanju lazi,vec i kompleks sto je ona kćerka kućepazitelja. Čak i da nije bilo lazi,opet nesto ne vjerujem da bi ju prihvatili,jer nije na njihovom drustvenom nivou. Mozda je ovo njihova početna reakcija,vidjet cemo kako ce kasnije,ali s bijesom neće nista postići. Aysun (JA SAM EMIROVA MAMA) da je pametna (a znamo da nije) prihvatila bi Ferihu,ne mora ju ni voljeti,ni izlaziti s njom,ni ispijati kave,ni ici u kupovinu,ni nista,samo ju prihvatiti jer dok ona Ferihu vrijeđa,ne moze imati dobar odnos sa Emirom,gura ga na taj način od sebe,valjda joj je to jasno,ili nije.
Jadransko more is offline