Pogledaj jedan post
Old 01.10.2013., 13:55   #5989
Za Gulsum je svaka riječ suvišna, ovo je bio potez stoljeća. Ne mogu shvatiti da ona još nije uvidjela da nakon hrpu Seherušinih savjeta nije ništa postigla i opet pristaje na ovako nešto. Jednostavno moraš biti glup, drugo objašnjenje nema za to!!!

Cansu i kuhanje je definitivno ne spojiva kombinacija. No to što nisu primijetili otrov u hrani mislim da je moguće. Jer koliko znam taj mišomor nema nekakav specifičan miris ni okus u kombinaciji sa hranom. Čudno mi je samo to da njima nije bilo niti malo sumnjivo što ona ništa ne jede, a oni smazali pun tanjur. Glupost!!!

Nadalje, ja nikako ne mogu ono što je Cansu sinoć izvela pripisati njenom ludilu! Zašto? Zato što za takvo što moraš biti iznimno pametan da bi ostvario takav plan...Za takav tijek događaja i plana možeš biti samo zla, ali vrlo pametna osaoba...luda bi se osoba izgubila u tome...ona nije, od početka do kraja je razvila događaj i ostvarila ga do kraja. Dok je pričala i priznavala svoje zločine nije zvučala ludo, nego vrlo pokvareno.
Sa tabletama ili vitaminima ona se itekako zna kontrolirati i okrenuti stvar na svoju stranu i korist. Prisjetim se samo kako je maherski pričala Emiru laži o Fer..sve ono što ide u njenu korist..dakle vrlo pametno..u svakoj situaciji je reagirala onako kako njoj odgovara u tom trenutku. Znači da žena ima itekakvu samokontrolu kad je potrebno.

A gospođa "jasamemirovamama" opet je sinoć pokazala svu svoju veličinu!!! U bolnici pred svjedocima morala je napasti Fer kako je ona jedini krivac što im je unijela Cansu u život te je ona jedina kriva za ovaj događaj. Sebe niti malo ne smatra krivcem što nije ni pokušala djelovati nakon što je saznala C. opsesiju. Meni je to zbilja smješno, žena koja u seriji ima 40+ banki reagira na to kao derle od 20. Pa ipak, C. je djevojka iz visokog društva, nije opasnost za okolinu!!! Njena greška šutnje o viđenom je daleko veća nego Fer. Jer ako ona brine toliko za svoga sina što ga nije upozorila..moš mislit kako brine, brine samo za Fer i kako se nje riješiti..ustvari Emir i nije toliko bitan za nju. Bitna je naslovnica magazina i natpis "sirotica i bogataš". Ni laži nisu bitne za nju samo ljestvica na kojoj se i gdje netko nalazi u društvu!!!
helena112 is offline