Tema: Dohrana-#4
Pogledaj jedan post
Old 12.11.2013., 22:41   #18
e da, ali nije to smiješno što ima 5 mjeseci i 10 kila, bilo je smiješno kad je sa mjesec dana imao preko 6 i 62 cm. brinula sam se u poečtku, sad više ne... i stariji je bio xl (s jednim x-om manje). stariji je sa 6 mjeseci imao 9.500, a sa godinu dana 10.500, tako da.... sad je taman, čak i malo tanušan, 16/106.

stariji je bio ok s dohranom, lijepo je sve prihvaćao, tek je kasnije počeo odbijati jednu po jednu namirnicu. njemu sam radila rižine pahuljice s voćem i sa svojim mlijekom. uopće se ne sjećam da sam s tim imala problema. tek sam nedavno tu pročitala da se rastope... ne znam, ako ne bude išlo, nema veze. preći ćemo odmah na proso.

mrkvicu i jabukicu smo odlično riješili. oboje nam je njami.
duga, plan mi je tjedan dana to dvoje, pa te rižine, pa tikva, pa proso, sve s razmacima od 2-3 dana. tako nekako sam s prvim sinom išla, po savjetu patronažne. naravno da više nemam njezinu tablicu (koja je bila puno detaljnija od svih ostalih na koje sam naišla, sa puno više navedenih namirnica), i naravno da sad imam neku drugu patronažnu koja me je posjetila svega 3 puta dok nije otpao pupak, i zbogom.
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom