Pogledaj jedan post
Old 23.04.2015., 13:57   #61
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
meni je super što ne nose preko tjedna torbe doma ako su u boravku...u boravku naprave zadaću i nema mi smisla nosit doma torbu...ako navečer nešto i vježba to je čitanje lektire ili neke radne listove izprintam sa interneta...a vikendom pregledam torbu, knjige, bilježnice i opet sam u toku što su radili i kako joj ide...

mislim da općenito miješate djecu koja idu u boravak i ne idu...u boravku sve obave kod nas a od sljedeće godine kad ne bude imala boravka nosit će torbu doma i radit zadaću (samostalno a ja ću kontrolirati i pomoći ako bude potrebno)
etoga, moze se!
super mi je to

zovite mi CZSS, ja niti ne zelim biti informirana bas o svemu sto uce u skoli.
jednostavno, moj mozak nema kapacitet za sve te informacije.
prestara sam, previse radim, zanimaju me druge stvari.

sto mi dijete prijavi (ako ima potrebu), meni skroz okej.
pa i iz vrtica mi dodje pa isprica sto su radili, nesto pokaze, nesto vidim na roditeljskom, nesto na individuaolnom,a vidim kod djeteta napredak, sto mi se cini najbitnijim.
a puno toga nikad niti ne saznam.
pa tak racunam i na skolu.

jest, neozbiljna sam.
usudila sam se usporediti skolu i vrtic.


(off topic, moja sefica kontrolira djeci sve od kad su krenuli u skolu, sada sinu i faks iako je ona drustveno humanistickog smjera, a on tehnickog )
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom