Pogledaj jedan post
Old 20.09.2017., 16:51   #163
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
@čokobon

Oprosti ali kako nemaš uvjete da odeš iz te sredine? Koji su to uvjeti koje čovjek doista treba za to? Eurojackpot koji je taman sjeo na račun?
Sjetio me tvoj post jedne curke tu s foruma iz nekog sela nadomak Bjelovara koliko se sjećam. Nešto mlađa od tebe ali otprilike isti stav uz još nešto kompliciraniju situaciju kući. Isto tako defetistički, kao da izlaz ne postoji. A za njega doista treba tek nešto volje i malo planiranja. Ili budeš luda kao ja pa takve životne preokrete izvodiš totalno bez ikakvog plana, čisto impulzivno pa kako bude. Možda bude super, možda ne toliko dobro ali definitivno nikada ne toliko loše kao biti na mjestu na kojem se osjećaš kao da toneš a pomoći nema na vidiku.
Pa, za početak potreban je posao sa redovnom mjesečnom plaćom kako bi mogla otplaćivat stanovanje. Neću valjda iznajmit garsonijeru u gradu, pa pitat roditelje da mi šalju novce svaki mjesec. S ovim što sam uštedjela preko ljeta mogla bi komodno na 5 mjeseci iznajmit onda se vratit doma, a čemu? A to što si napisao da sam defetist to je istina, nažalost.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom