Pogledaj jedan post
Old 29.12.2016., 10:56   #490
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
postoje udžbenici. ne znam koliko se uči teorija i ispituje li se to. ali udžbenik je obvezan, mapa nije. na papiru naravno. u praksi svi imaju mapu i udžbenik.
off smo, al moram.
mapa je osnovna za rad. i mora ju svako dijete imati. isto ko i udzbenike (iako neke udzbenike djeca nikad niti ne otovre, a grad ih svejedno nabavlja)
ovdje sam se referirala na to neko uvaljivanje mapa od strane ucitelja, pa naravno da ce ih uvaliti kada ih djec amoraju imati.
meni je okej i da ih skola nabavlja, a mi samo platimo (cijena je bila transparentna), al bi mi bilo okej i da grad nabavlja, skupa sa ostalim udzbenicima (kad vec nabavlja udzbenike za izborni predmet)

ne kuzim niti ono da se djeci uvaljuju listici i druge knjige, za apocetak im se knjige zaista uvaljuju po dogovorou cijele skole (a sada bas da ce netko ici proucavat koja skola koje knjige koristi, i po tome birat OS, mislim da to nema smisla),a ak neki profesor trazi nesto dodatno za rad, kaja znam, vjerojatno to moze koristiti, a ne stetiti
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom