Pogledaj jedan post
Old 19.09.2009., 19:01   #13
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
Bok,

ima neko s tim iskusan ideju kaj bi trebao koštati, kolka je to "predstava" u životu, jedan prosječan, ali pouzdan "peri-deri" sistem - hard za snimanje i 4 one okrugle (mislim da pokrivaju cca. 180°) nadzorne kamerice u boji?
Ono-materijal tolko, neka sredina kvalitete, ništ fensy-šmensy, ruke tolko i di smo onda s cijenom?

Tnx svima in advance!
a gle ovo kaj se nudi za 10 somova kuna sa radovima je kad gledaš banana od kvalitete...

I tu ide kolo para tolko muzike...al snimač je najskuplji dio sustava...i kolko mene sjećanje služi entry level za cijenu sa radovima i materijalom za 4 kamere je bio prek 10 somova kuna ziher u mojoj bivsoj firmi koja se bavila sustavima teh zaštite(avc kamere i snimači)...a ovo kaj je neko naveo a i sam sam vidio ponude od 7-10 somova kuna je neki jebeni jeftinjoris.....za koji bu te i samo održavanje od servisera došlo nakon godinu dvije više od cijene samog sutava koje bute dali....za neko jeftino smeće....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom