Pogledaj jedan post
Old 09.05.2010., 08:58   #89
Quote:
ante dumbledore kaže: Pogledaj post
malo mi nije jasno ova epizoda sa trećim moždanim? o kakva tri ugruška govoriš? Što se tiče depresije? jeli potvrđena od strane psihijatra? i ako je, psihoterapija, koju daje uglavnom psihijatar, ali ponekad i psiholog, u ovom trenutku nije moguća, tako da nema potrebe za psihologom. Kako je sad gospođa? i kad kažete u "šok sobi", mislite li na prostoriju u kojoj su svi oni monitori, uključujući i stroj za mehaničku ventilaciju ili nešto drugo? Kakva joj je sad svijest, po riječima liječnika? Znate li za vrijednosti šećera u krvi i krvnog tlaka?
ne treci nego drugi mozdani je spoj 3 ugorska krvi i ostetio velik dio mozga. mama je postala depresivna, to su utvrdili samo doktori. ona nije razgovarala niti sa psihjatrom niti pshologom,.
pod sok sobu smatram sobu za intenzivnu njegu na neurologiji, oni samo to imaju, sa 3 kreveta. ja nisam primjetila puno strojeva osim onaj sto mjeri tlak, i otkucaj srca.
trenutno je jako lose, kazu da je 90% invalid. ma da ja vjerujem da neke nade ima, pricam sa njom i imam osjecaj da me razumije.. stisne mi ruku.. i u pocetku (nakon 2. mozd) je konstantno vikala, svim glasom.. sada se malo smirila..
5rica87 is offline  
Odgovori s citatom