Pogledaj jedan post
Old 29.08.2012., 01:13   #19
Najtočnije je ovo zadnje od Yoshimure. Sve ovisi kak ga voziš, dal ga stišćeš, voziš se ko penzić, vlečeš s njim nekaj, više si po gradu nego na otvorenoj cesti, relacija u danu....
Recimo, ja o podacima sa Spirita za svoj A6 C4 nemrem ni sanjati. U prosjeku je 2 litre veća. Zakaj? Zato jer na posel i s posla imam 4 km. Motor se ni z od zagrije. Tak da s 200 kuna jako malo prejdem. Dok sam na primjer 40 litara skuril na more, vožnja dolje i doma. Mjesto Sabunike, polazak malo prije Tuheljskih, sve stara, prosjek vožnje iznad 100 (hvala slovencu s Octaviom, čistil je put ), a do Krestinca po obilaznici 170..... A da ne spominjem da je kuka gore od kad sam ga kupil, stalno se nekaj vleče, i to u prosjeku iznad pol tone + prikolica.... A i nekad glumim kamikazu, nekad, ne uvijek, pa koristim svih 140 lipicanera. I to nekad je najčešće kad je prikolica iza, puna naravno.....
Tak da je Damba ustvari jako malo podataka dal.....
A za tankanje po 100 / 200 kuna..... Ha, navika neka moja, ulil sam svih 80 litri nutra samo kad sam ga kupil, i od onda tankiram po 200 kuna. Da mi dojde na isto jel pljunem sad 1000 pa sam miran, ili svako malo po 200, da, dojde, al luda glava ne razmišlja tak....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom