Pogledaj jedan post
Old 10.10.2007., 09:34   #148
Subota ujutro, dan D. Skupile se nas 4 odmah u 9, ko je vidio čekat. Najprije kava u omiljenom kafiću, kao priprema za Jokera. Razvijamo plan: nakon prve kave pravac u obilazak dućana, pa druga kava u Jokera da sredimo dojmove i vidimo oće li koja nešto i kupit. 10:00 već smo u koloni za parkirat u garažu Jokera. Divota, skoro se 2 puta zabile u aute dok nismo skužile da smo u krivoj traci (krive su oznake u garaži, malo nespretno postavljene). Ajde nakon prvog šoka penjemo se u Jokera, trešte Novi Fosili, blješti Joker, nema velike gužve. Idealno. Obilazimo nekih sat vremena, nekim dućanima se divimo, iz nekih izlijećemo brzinom svjetlosti (što zbog cijena, što zbog katastrofalne ponude što zbog nepodnošljive vrućine). Napokon druga kava. Hvatamo mjesto i slijedi minuta šutnje. Pale se cigarete, gutljaj kave i prvi dojmovi. Nakon 4 monologa uglavnom smo se složile: stvarno za svakoga ponešto. Joker izgleda fantastično, puno mi je bolji od većine shopping centara u kojima sam bila (čak i onih u Grazu), dobro je što je na katove pa je sve pregledno. Cure u dućanima nevjerojatno ljubazne (Bože prosti ko da nismo u Splitu), donose robu, odnose za tobom, pravi gušt, još te sramota ako je istlačiš a ništa ne kupiš. Baš za pohvalu. Dućani: od jako dobrih i povoljnih preko bezveznih do ultra skupih. I to je baš dobro, svatko će naći ponešto. Kerum je majstorski odradio prvi shopping centar, oprašta mu se i klima i nedovršeni dućani. Očito čovjek nije mogao više čekati, a ni mi. Uglavnom, meni se sviđa. I još nešto, nisu toliko velike gužve (ogroman je centar pa se to nekako valjda razbije) a ima se šta kupit, pa cure požurite, roba se prodaje brzinom munje.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom