Pogledaj jedan post
Old 03.02.2009., 09:27   #12
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Ne, napisao si:

...pa su mu (dakle - s pravom) dali otkaz...
Sorry, ali to je objašnjavanje i opravdanje za otkaz u Večernjaku, a ne u nekim tvojim imaginarnim novinama...
A sve je tvoja pretpostavka - upravo ono što si meni predbacio... (Ja sam ipak "pretpostavljala" manje - oslonila sam se na citat o Dujmovićevoj izjavi u vlastitoj emisiji o tome kako mu je u Večernjaku zabranjeno pisanje...

Naravno, sad netko "pametan" može povesti diskusiju o tome što znači "zabranjeno"... i o tome kako netko opravdani otkaz može doživjeti kao "zabranu pisanja"...bla...bla...bla... Ipak - za pretpostaviti je da se relativno ozbiljan novinar ne bi olako razbacivao riječima... bar ja tako očekujem...)

Ukratko - osvrt na dosadašnji tijek teme...: dakle, pored dosta "insidera" koji "svašta" znaju, o ovome nitko ne zna ništa. Niti ikoga, izgleda, zanima zašto je relativno poznati novinar (možda njihov kolega) iznenada, bez objašnjenja (bar nekog dostupnog čitalačkoj javnosti koja ne prati njegovu emisiju na Z1), prestao pisati kolumne... Tužno.
Pokusao sam jos jednom sve procitati, cak i u tom svjetlu koje impliciras...
...ali svoje objasnjenje navodnog otkaza u Vecernjaku nisam uspio iscitati. Ideja da "valjda u Vecernjaku shvacaju.." nije moje objasnjenje otkaza, vec nada u zdrav razum.

Drugim rijecima - ako Dujmovicu nisu ogranicili pisanje kolumni u starm stilu, nadam se da ce mu ograniciti...

A sto se tice tvoje zalosti, mnogi novinari bez objasnjenja prestaju raditi pojedine stvari. Ne razumijem po cemu je Dujmovic toliko poseban...
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom