Pogledaj jedan post
Old 22.01.2013., 00:06   #7213
Quote:
greenwich kaže: Pogledaj post
Haha, peres me za hrpu bodova! Sad sam malo kaputt, pa nemam snage pisati, ali javim ti se sutra privatnom porukom, ako nemas nista protiv, da razmijenimo iskustva.
Cini mi se zanimljivo za opcenitu raspravu da su moji rezultati podudarni s tvojima- bolji na natjecaju za EU drzavljane, osobito u u VR i SJT. U prvi tren me zacudilo, ali je ocigledno to posljednica da mi je VR na HR natjecaju (kao i sve ostalo) bilo na mom trecem jeziku), logicno onda da su rezultati bili losiji.
Nego Greenwich, ti si koliko se sjecam bio na AD7 za Interpretere tu kod nas pa ako mozes napraviti malu usporedbu s pitanjima iz ovih drugih AD7 natjecaja? VR2 niste imali tada, zar ne? Na kojim si jezicima pisao i jel bi mogao dati mali ostvrt na to kakva je bila razlika u pitanjima..?

Quote:
greenwich kaže: Pogledaj post
Hehe, to si zaboravio pitati, a i nije bilo elemenata za odgovor
Pri usporedbi mojih rezultata upravo me u prvom trenutku zbunilo da imam vise bodova na EU natjecaju ali to je zato jer mi je verbal bio na 2. jeziku (skoro pa materinjem) , a na HR natjecaju na 3.


Kak ti ono imas, dva A jezika njemacki i engleski a B jezik ti je hrvatski, ili se ne sjecam dobro..?
dangerz0ne is offline