Pogledaj jedan post
Old 31.10.2008., 19:03   #674
Unhappy

Quote:
derrickman kaže: Pogledaj post
Mislim da si napravio glup potez jer ćeš postati meta za sve muljatore,kojih kod nas stvarno ima na izvoz.MOLIM te nemoj nikome davati pare a ako daješ napravi to izričito nakon što odradiš i dobiješ prvu plaću.Shvaćam te u potpunosti jer sam i ja bio očajan i nisam mogao naći ukrcaj bez obzira na iskustvo,a onda sam u par dana dobio više ponuda.Jedino što te mogu savjetovati je budi uporan i ne odustaj,ukoliko ti mogu pomoći savjetom,pitaj a ja ću ti pokušati odgovoriti-bez naplate.
Inaće jedna informacija za sve one koji rade na sjeveru-tek sam danas doznao da se medical-UKOOA valid može napraviti i u Rijeci-medico,puno je rigorozniji nego onaj u UK-kao da radiš za NASA-u.
Noćas odlazim na Stena carron,preko Zorovića,ugovor se čini OK pa preporučam ljudima da odnesu CV do Zorovica jer izgleda da su u Steni zadovoljni našim ljudima pa postoji mogučnost da ih traže još.
Pozdrav forumašima,javljam utiske ćim budem mogao
Ma ne brini neču nikome dati ništa unaprijed jer i da hoću nemam , a nije se još nitko javio ni da se našali .Ništa moram ići na brod nema mi druge (dugo je tih 6 mjeseci ) , prvo ču tražiti ako se mogu ubaciti na tanker a ako ne bilo šta .Nego ovaj Basic Safety Traning D2 koji traže za rad na brodu dali je valjan i za rad na platformi . Sretno na novom poslu .
Inceptor is offline  
Odgovori s citatom