Pogledaj jedan post
Old 08.09.2009., 13:27   #94
I eto tako, posla ja jucer cici doktoru kad on meni mrtav hladan kaze da to nije nista neobicno, da je to samo urasla dlaka , dao mi je Hexomedine, tekucinu od koje moram raditi obloge i antibiotsku mast Fucidine. Kvrzica mi stalno mora biti pod oblozima ili namazana tom mascu, ne smije biti suha niti tren, to sad moram mazati tri dana i ako mi se ne smanji do kojih pedeset posto, morat cu operirati
Eto nemogu vjerovati da urasla dlaka moze uzrokovati takvu kvrgu koja je, usput receno, velika poput pola palca, uzas, uzas, pogotovi uzas jer ne pretjerujem sa brijanjem pazuha svaki dan pa cak ni ljeti, to obavljam svaki treci, cetvrti dan jer ne zelim iritirati kozu i jos gore sto, koliko sam uspjela viditi, vecina zena ako ima problema sa uraslim dlakama, ima problema sa bikini podrucjem, ja nikad (kucam tri puta o drvo) i sad mi napadne moj dobro pazen i mazen pazuh . I jos me tjera da pijem tablete jer boli do suza, frustrirana sam

Eto zene, ako vam ikad iskoci kvrga koja paralizira funkciju cijele ruke, vjerojatno je rijec o urasloj dlacici
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom