Pogledaj jedan post
Old 20.09.2015., 10:48   #47
Quote:
JTB kaže: Pogledaj post
Prodali su nesto tih auta i tu je velika marza po primjerku.
Trgovci imaju maržu, ne proizvođači. Prodaja automobila nije glavni izvor prihoda tvrtke.

Quote:
iako sam ne radim u toj industriji, zivim na sat vremena voznje od najvecih i najbogatijih svjetskih F1 i trkacih kompanija
Moj prvi susjed je instalater plinskog grijanja, pa ne tvrdim da se kužim u taj posao.

Quote:
NicolasBourbaki kaže: Pogledaj post
Evo što radi PR koji košta više od Koncepta1: (...) Znači, u tekstu ni spomena Rimcu, ali zato je slika tu (...) Jebem ti i prodane novinare i državu i..
Dakle, imaju dobar PR. Pa? To je loše?

Međutim, kao novinar (BUNS, Nicholas, daleko je ovo od teorije skupova! ) mogu reći da je gotovo sigurno da se ovdje ne radi o nekoj plaćenoj reklami - stavi se fotografija a Rimac Automobili to plate. Novine traže zgodnu fotku za ilustraciju tekst u svojoj arhivi, a Rimac je prototip mladog poduzetnika - nemamo puno takvih. Fotografiju je snimio netko iz JL nekm prilikom, ona im je u arhivi i JL ima autorsko pravo na nju, ne osoba na slici.

To je, prije, rezultat metode gerilskog marketinga, Super stvar, ima knjiga o tome na hrvatskom, a prije nekoliko godina prenio sam na svom blogu članak Mirele Holy Gerilske komunikacijske strategije. Ona tu metodu dobro primjenjuje.
__________________
User:
Đe si ba, šta ima?
ChatGPT:
Dobro sam, hvala na pitanju! Kao AI, nemam roditelje poput ljudi, pa nemam "ba". Kako mogu pomoći?
Zoran Oštrić is offline