Pogledaj jedan post
Old 12.09.2017., 00:31   #24
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post

Mislim...mislim...

Na zemlji ima svega gadnog i ružnog, demonskog ali ne treba se baviti takvim stvarima.
Budi dobar čovjek prema sebi i drugima, misli pozitivno, ne radi drugima zlo, gledaj na život sa one duhovite strane, budi ličanin (okej to nejde kod svakoga ili oženi ličanku.
Pametno proučavaj vjeru i duhovnost, moli se ako si vjernik, ispovijedaj se i pričesti. Ne zamaraj se sa stvarima koje ne možeš promijeniti i oprosti svakome tko ti je učinio nešto nažao. Ne vezuj se za stvari. Tako ćeš postati slobodan. Ne gledaj razne holivudske koljačine i krvavice, koje snimaju svakakvi bedaki kako bi pokupili lovu.
Meni je mama znala reći kada sam priznala kao dijete da se bojim groblja i mrtvaca : ne boj se zla od mrtvoga čovjeka već od živog.
Mislim... mislim... čemu ličanin a ne kordunaš, znaš zahtjevniji je od ličanina, s duhovne strane.

Oprosti svima i ne vezuj se za stvari?, da, opraštam im kad mi govore krvavice su naj kobasice, znam da nisu svjesni šta znači jesti životinjsku krv.

Također i meni su starci pričali neboj se groblja tamo mrtvi samo spavaju, ee zato kad je razred markirao raspodjelili se di će ko na koju stranu, ja rekoh ajmo na Mirogoj, al ombre bojkotirali mi ideju straha si radi, kukavice usred bijela dana.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom