Pogledaj jedan post
Old 11.10.2017., 19:37   #2844
Quote:
Svjetlo2000 kaže: Pogledaj post
Davno sam se registrirala no prvi put sam na ovim stranicama...aktivna...Drago mi je da nisam sama...Ali, baš tako se ponekad osječam.Dugo se već nosim sa ovim svojim križem...no uvijek može biti gore. Remisija, remisija...Počela mi je kosa odpadat...alopecija...Baš sam frustrirana. Ima li tko nešto slično?Iskustva?! Kad me opali depra, onako prolazno, kažu, i to je od Lupusa ...Kihnem ... i to je Lupus ...Gdje god da idem, za bilo što, samo rade copy-paste nalaza jedni od drugih...
Hej draga .... stvarno si se davno registrirala .... prije 6 godina, a tek sada svoj prvi post napisala! Slatka si!!

Ajde, vrijeme je za 2- gi post

A zezam se, piši, ako ti se da, imaš o čemu! Dobro došla u našu veliku obitelj!
Žao mi je što se prezivamo Lupus, a ne recimo Zdravlje, ali ??!!

Kaj ćeš, svaka grba neki svoj teret cibli .... naš je Taj .... pored ostalog Jer rijetko tko i ima samo jedan križ, križić, križurinu!

A svima nam je slično kao tebi, iz faze u fazu ...
Alopecija?
Događalo mi se to.
Uopće nije ugodno ....

A ne znam, ni dan danas ne znam, jel' to bilo od bolesti ili od lijekova ..................
Ali, bilo je gadno, već sam imala rupe po glavi, zaliske na čelu i tako .... vidjelo se da ćelavim, a ja sam bila očajna!
Rasli su mi brkovi od kortića, a ćelavila sam od pitaj Boga čega ............

Tada sam bila na puno lijekova, i na mtx-u, i na Martefarinu ........ plus još antimalarik i kortić.

Došlo ljeto, ja se obrijala sa mašinicom na 6mm, cijelo se ljeto svakodnevno mackala i masirala čičkovim uljem, kupila si neki dodatak prehrani za kosu ............... i na jesen se vidio boljitak.

I sad, godinu dana iza, ok mi je kosa.

Nije to više ona moja super lijepa i zdrava kosa, ali nije više ni oštećena, tanka i prorijeđena. Sad jo ok, normalna, solidna.

I nisam više ni na mtx-u, a ni na Martefarinu... u godini iza mene polako sam prestala i s jednim, i s drugim.

Quensyl i Decortin pijem još uvijek, moram
jakova is offline  
Odgovori s citatom