Pogledaj jedan post
Old 19.06.2007., 18:53   #18
..ja se isto spremam..kaj ne traje policijska skola 9 mj? ili 12..ja sam tak cula...
prvo sam cula da tam moramo bit 3 mj pa na praks 3 mj pa opet tam i gotovo,kasnije sam cula da tam trebamo bit 6 mj pa 6 mj stazirat i gotovo?!

svaki put cujem drugacije..ja mislim poslije toga ic na tecaj..za obuku vodica i dresuru sluzbenih pasa..probaj s nekim tecajem umjesto kriminalistike..i ja sam cula da ima jako puno nezaposlenih jer ti garantiraju samo za posao "obicnog " policajca,a za upis (kolko sam uspjela saznat,ak sam u krivu nek me netko ispravi) u policijsku skolu:

moras imat zavrsenu cetverogodisnju skolu,ne smijes imat vise od jedne tetovaze,i ta jedna ne smije bit na vidljivom mjestu i veca od 5 cm,ne smijes bit kriminalno osudivana,moras imat odsluzen vojni rok,vozacka je plus...

...mislim da je to to...jos sam cula da ak neces imat dobre ocjene i ponasanje letis odmah van ..kak se oni brinu o svojim buducim policajcekima...

tek kad to zavrsis mozes upisat kriminalistiku koja traje 4 god,ima par smjerova,mislim 3...ubojstva,narkotici..

tam moras zivjet tih ? mjeseci,smijes ic doma samo prek vik..
__________________
...stigao nas je grad...reci da se bar ponekad sjetis..
...nyxica... is offline  
Odgovori s citatom