Pogledaj jedan post
Old 01.12.2004., 15:19   #20
vikend seminar košta 1.600 kuna. i još je komentirao da to nisu neki novci. sori, ali mislim da prosječnom hrvatu jesu. osim ako on ne misli iscjeljivati samo tajkune.

da bi tijekom dana, kasnije, izjavio da je bio u osiguravajućem društvu, htio je otvoriti policu životnog osiguranja s uplatom. te mu je dok je pričao o tome izletjelo kako su u osiguravajućoj kući tražili neke posebne provjere jer je kao polog htio uplatiti veliku sumu novca. poslije se pokušavao nešto ispraviti, ali sorry....

seminar se održava u podrumskoj dvorani koja je pokrečena i ima slike na zidovima, ali na podu ima tepison. parketa nema. princip seminara je da škvadra na spužvama 2 dana leži na tom betonu. sorry, al mogao si stavit parket dolje, nije da bi bankrotirao.

sam o sebi je govorio kao o božanstvu, jedinom koji ima moći i sl. sranja...što mi je jako išlo na živce. djeluj, nemoj pričati. pa ćemo mi sami zaključit da si bog.

čini mi se da jako puno koristi sugestiju. sve što sam čula od njega tamo su izreke i fore koje sam već sve pročitala prije sama (ok, puno čitam). pokazao nam je tehnike disanja i neke vježbe. sve već objavljeno i poznato. ok, lakše je kad imaš trenera kraj sebe koji ti pokazuje.

njega nije ni bilo cijeli dan. došao bi sat vremena, nešto pričao, a onda otišao obavljat stvari. možda sve skupa 3 sata ako je bio tamo, puno sam rekla. nadgledali su nas njegovi učenici. a ja sam zamišljala kak on negdje gleda telku, pije pivu i misli se imam pun podrum idiota na kojima ću samo ovaj vikend dignuti 35.000 kuna. da dobro ste pročitali, velike su grupe!

da bi to anulirao cijelo je vrijeme je govorio da nema veze što njega nema tu, jer je to posebno enregiziran prostor i da djeluje i kad on nije tu. (koji se k...c ne energiziram onda u svom podrumu?)

i sl.
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom