Pogledaj jedan post
Old 31.08.2004., 13:06   #98
Quote:
Tony Soprano kaže:
Daj ljudi shvatite već jednom,da neki ljudi shvaćaju nogomet ozbiljnije od drugih.
Ako se igrači ne zalažu dovoljno,treba ih se motivirati.I Torcida i mi smo prvo probali samo navijanjem,podrškom.Kad se vidjelo da to ne daje rezultata,probalo se razgovorom s igračima.Mi smo im nakon toga dali još vremena.Ali ništa se nije promijenilo,i normalno da se došlo do onog ekstremnog,zastrašivanja i sile.
Tako je SVUGDJE u svijetu,ali vi pametnjakovići se morate forsati kao neki prosvijećeni pacifisti koji su s Marsa pali...
Nisam nikad rekao da je navijaštvo manje vrijedno od neke druge zanimacije ili afiniteta, ali isto tako nije VIŠE vrijedno.

Treba shvatiti granice, i do kuda se smije u civiliziranom svijetu ići. Dobro, zastraši igrače, ali koji kurac onda bježite nakon toga, istuci Zahoru i prijavi se policiji, ne glumi nekog "osvetnika iz sjene"...lako je skrivati se iza kolektiva.

Super, nisam nikad mislio da će mi čovjek Hrvat iz Zagreba reći da sam "prosvijećeni pacifist"(iako si krivo napisao ali nema veze ), mislim da je i tebi bio rat prije 10 godina, ili samo meni?


Ne uzdiži se iznad drugih, navijaj za svoje, svaka čast, istuci igrača ako hoćeš, ali odleži 3 mjeseca za to, odmah će ti prisjest.
Nimoy is offline