Pogledaj jedan post
Old 09.12.2011., 15:10   #228
Ace of Diamonds, ovdje svaka komunikacija s tobom prestaje jer očito ili nisi sposobna za vođenje rasprave na civiliziran način ili ne želiš.

Quote:
Nikolitsa kaže: Pogledaj post
Ja te nisam nazvao ograničenom zato jer se ne slažem s tvojim stavovima.
Nego zato jer si zadrta, a ni inteligencija ti očito nije jača strana.
prva stvar, zadnji put ti kažem da nismo zajedno ovce pasli. osobno mi je tužno kaj sam skoro dva puta mlađa od tebe, ali mi je način komunikacije dva puta pristojniji od tvog. ti si zadrt, a ne ja. onaj tko ima svoj stav ali ne pljuje druge kao osobe jer imaju drugačiji stav nije zadrt, po definiciji. a za ovo s inteligencijom bih ti trebala prijavit post pošto je to izravno vrijeđanje. evo da kopiram tvoj način komunikacije, imam dokaze crno na bijelo ne samo da imam sasvim dobru inteligenciju, nego i da je vjerojatno superiornija od tvoje. eto, kad voliš takav način razgovora, pa da ti udovoljim.

Quote:
Nikolitsa kaže: Pogledaj post
Evo, ovakve izjave pokazuju tvoju ograničenost.
Ja sam tebi predočio nekakav dokaz o psećoj inteligenciji u usporedbi s ljudskom.
Sad ti meni dokaži ovu poboldanu nebulozu, glupost gigantskih razmjera
ti si ograničen jer gledaš stvari samo jednodimenzionalno, između ostalih razloga. za odgovor na ovo svoje pogledaj dolje i usput od forumaša Leman_Russ nauči kako se ne složit s nečim i dat svoje viđenje situacije i argumente na prilično zavidno pristojnoj razini komunikacije.

Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Gledaj Snowcrowned, buduci da je inteligencija ljudski izmisljen pojam, i da postoje testovi kojom se ona mjeri kod ljudi, i da se to moze kvantitativno iskazati,( znaci, imas rang listu, imas brojeve, nema mjesta subjektivnosti) smijesno je reci da bilo koji pas inteligentniji od covijeka. Covijek moze biti zatucan, seljacina, kreten, ali je i dalje inteligentniji od bilo kojeg psa.
Probaj biti objektivna po tom pitanju, razmisli, taj neki covijek za kojeg kazes da je gluplji od tvog psa, vjerojatno moze u nekoliko sekundi zbrojiti 2 dvoznamenkasta broja. Tvoj pas ne moze. Po ljudskim standardima je glup ko noc. Tocka. To sto ti imas drugacije kriterije za psa i covijeka, to je tvoja stvar i problem, jer ako ces ih usporedjivati moras imati istu rang listu i za jednog i za drugog. Ukratko, tvoj pas moze biti inteligentan za psa
.
kod psa prije svega mislim na inteligenciju kao snalaženje u novim situacijama i sposobnost učenja, moram se složit da pas 99% sigurno nema matematičku inteligenciju na primjer.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom