Pogledaj jedan post
Old 03.09.2012., 23:19   #4
Sve to i piše na ovim stranicama http://www.poliklinika-orlando.hr/hr/antiaging.html
sad, tu počinje moj problem o kojem sam htjela prodiskutirati, ali, nažalost nitko mi ne može odgovoriti..

Bila sam u toj poliklinici i....

osjećam ko "Martin u Zagreb, Martin iz Zagreba"


1. Dr. kaže da sam premlada za hormone
( kao da hormoni ovise o godinama, ustvari ja sam morala uzeti sintetske hormone da bi stalo krvarenje a u Zagreb sam otišla po kvalitetnije hormone. Znači, meni hormoni trebaju, nisam išla gore jer je meni puhnulo da želim tek tako, uzimati hormone.)

2. Kaže da se moram više relaksirati i da mi ne radi nadbubrežna žlijezda

Ja nisam napeta, ima trenutaka kad mi skoči tlak, kao i svima, ne mogu živjeti u izolaciji ni pod staklenim zvonom.
Imam predobru obitelj, svekrvu udaljenu 1000 km, nemam šefa, nisam nikad bila ozbiljno bolesna, nikad operirana, maltretirana, uživam, čitam, bavim se jogom, sad ću na more ( ispod kuće je..)
Imamo kredit, naravno da me brine ali nisam otkačila zbog toga

3. Kaže da mi je prehrana loša

jedemo uglavnom voće i povrće koje namačem u sodi bikarboni, tata ribar,jaja domaća, maslinovo ulje domaće, ne koristim šećer već steviju, ne jedem kupovni kruh već ga 1x tjedno pečem sama i to bez kvasca, na jedem bijelo brašno već od pira, ne kofein, ne alkohol, svakih 10 dana malo mesa. bez mlijeka samo jogurt, od žitarica heljdu, quinou, riže i to cca. 3 x tjedno.

Dr. kaže da se moram hraniti zdravo pa kaže ne spremati na maslinovom ulju nego samo na svinjskoj masti i maslacu, nikako jesti žitarice, nego puno mesa, jaja i povrća. I to je sve šta mi je rekla : to je ta zdrava prehrana:
Nije mi dala nikakav popis hrane.
onda sam dobila neke skripte gdje sve to još jednom piše.

znači, svi pacijenti su tretirani isto, nije tu bilo nekog individualnog pristupa.
(razgovarala je dosta kratko, nije me ni slušala baš naročito)

Trebala sam vaditi krv na hormona 21. dana menstruacije i to joj mailom poslati
Po njoj, kad se počnem zdravo hraniti (? molim komentare jer mi se jako kvalitetno hranimo, ), nadbubrežna žlijezda će funkcionirati i meni ne treba ništa više..
utisana is offline  
Odgovori s citatom