Pogledaj jedan post
Old 30.10.2013., 10:25   #3228
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
mislim da ti se neće to mjesto pretjerano udebljat, barem ako dobiješ neku normalnu kilažu, a ne sad baš 30 kila .
mislim da grudnjak nema veze s izbjeljivanjem, moje obje tetovaže su na mjestima gdje ih dodiruju naramenice i na prvoj se ništa ne vidi ni nakon 3 godine (inače bi mi posred tetovaže bila crta ).
jedino što će ti možda na početku biti problem jer će te žuljati dok tetovaža bude friška i bit će ti ju teško luftat jer bi doslovno trebala pićit i bez majce i grudnjaka . ja nisam fan grudnjaka, a volim one haljinice bez naramenica pa sam nakon tetoviranja spojila to dvoje i normalno luftala tetovažu.
Mda, to bi mogao biti problem ajd još da je stavim prek ljeta, tijekom godišnjeg, al preko ljeta se tetovaže ne stavljaju Nisam o tom zapravo razmišljala, luftanju, al i kad sam stavljala prvu sam radila i u biti veći dio dana imala foliju prek nje, osim kad sam bila doma i sve je ok ispalo tak da se nadam da bi tak bilo i s ovom.

S kilažom sam ja prilično standardna, variram možda 3,4 kg koje valjda nitko ni ne primijeti osim mene, ajmo reć da sam normalna, mršava možda čak, a nisam se ni planirala udebljat 30kg, zapravo bi onda tetovaža bila dodatni poticaj da se ne udebljam

Zapravo tražim neko mjesto koje bi bilo skriveno i na koje jednog dana neće utjecat eventualno trudnoća i tsl., ovo je, uz stopalo, najbolje što sam mogla smisliti, s tim da je i stopalo malo previdljivo (gornji dio stopala, jel), jer tetoviram nešto sasvim privatno i ne želim da me svaka šuša pita što mi je to.
Jojer is offline  
Odgovori s citatom