Pogledaj jedan post
Old 17.03.2007., 22:16   #47
Nikako na ovu dijetu!

Molim Vas nemojte na ovu dijetu!
Evo mog iskustva...Drzala sam ovu dijetu 3 sedmice i smrsala 3 kg. Nemam puno viska ince ,pa ide sporije. Grozno mi je bilo! Sanjala sam tijesto bilo koje...Prije dijete sam mislila da je ona idealna za mene. Nema satnice, jedes ono sto se smije neograniceno, maltene...Super za zaposlenu zenu...Jela sam meso, kupus, pecurke, nekad malo karfiola, jaja itd. Poslije sedmicu dana pocele su da mi se tresu ruke za doruckom, i osjecala sam se strasno uznemireno...Plakala sam citav dan i umalo ne raskinuh sa momkom! Ne pretjerujem ,stvarno...Pa naravno da mi se to desilo, pa ljudi, ne unosite secer uopste! ni skrob...O cega da se luci serotonin, hormon raspolozenja...Osim toga to je veliko opterecenje i za jetru i citav organizam...Ma mora se jesti sve po malo...Evo, ja sam sad krenula sa UN dijetom, bar ima svega, mada tek mi je 4ti dan, ima i ona sigurno mana ali ne kao Atkinsonova. Inace, kazu da je on umro na kraju od sopstvene dijete!
Jos nesto....Toliko mi se osjetilo iz usta da sam morala nonstop da zvacem zvake...
Nadam se da vam je ovo bilo dovoljno...Samo logicno razmislite...
Alexia33 is offline  
Odgovori s citatom