Pogledaj jedan post
Old 03.03.2008., 23:41   #2
Quote:
charlie 1 kaže: Pogledaj post
Imam obiteljsku kuću u kojoj stanujem, udaljena je od susjedove ograde 10 m, a od njegove kuće 13 m. Susjed ima prozor koji gleda u moje dvorište i kuću, a izgleda nema drugog posla nego dan i noć zuriti kroz taj prozor, snimati svaki pokret mene i moje obitelji (stalno nečemu prigovara, pa čak i to da mi djeca cijelu noć igraju igrice na kompjuteru!!!, bože, što je to njega briga?). Uglavnom užas! Da skratim, molim savjet što da napravim uz ogradu ili dalje od ograde na svojem zemljištu, a:
1. da bude visoko 4 m i široko 2 m
2. da ne treba neka posebna dozvola (lokacijska, građevinska, itd.)
3. da bude u skladu sa zakonom (da me ne može tužiti).
Zasaditi neko drvo bi bilo idealno ali trebaju godine dok izraste, da li naslagati neke palete cigle ili nečeg drugog, napraviti neki pano, ???
Da li je istina da za manju nadstrešnicu, ako je pokretna (na kotačima) ne treba nikakva dozvola? Koliko dvorišna ograda može najviše biti visoka?
Razvij transparent
na njemu sitnim slovima ispiši bonton, nešto iz ruskih klasika.... kaj god hoćeš, i daj susjedu povećalo..
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom